• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Thermos JNL-350 Ultralight Mug 0,35 LT (All Black)

899,00 999,00
  • Marka: THERMOS
  • Ürün Kodu: 128324
Ürün Özellikleri 
Sıcak : 8 Saat 
Soğuk : 24 Saat 
Boyut : (G x D x Y) 6,5 X 7,5 X 17 cm
Çap : 4 cm 
Ağırlık : 170 gram
Kapasite : 350 ml / 0,35 Litre
Materyal : Paslanmaz Çelik
Genel Özellikleri 
Geleneksel Thermos dayanıklılığı, Thermos® çift duvarlı vakum yalıtım teknolojisi ve ultra hafif tasarım ile içecekleriniz gün boyunca her yerde yanınızda...
Thermos markasının asırlık teknolojisi, çift duvarlı vakum yalıtımı sayesinde içeceğinizin sıcaklığını 8 saat soğukluğunu 24 saat korumaktadır.
Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı ısıyı dışarıya vermeden çantanızda taşımanızı sağlar. İstediğiniz yerde kolayca içebilirsiniz. 
Ergonomik yapısı ve küçük boyutu sayesinde yer kaplamadan çantanızda ya da ofis masanızda yer işgal etmeden kullanabilirsiniz. 
170 gram ağırlığı sayesinde en küçük çantalarda bile kendine yer bulur.
One Push Open
Kolay açılır kapak sayesinde tek hareketle sporunuzu yaparken ya da trekking esnasında durmaya gerek kalmadan içeceklerinizi rahatça içebilirsiniz.
Emniyet Tokası
Günlük hayatın temposunda veya yoğun spor esnasında yaşanabilecek sarsıntılarda termosunuzun açılmasını ya da sızdırmayı engeller.
Sağlıklı ve Hijyenik Ağızlık
Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ağızlık, içerken metal şişeye doğrudan dokunmaktan kaçınacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay sökülüp takılması sayesinde istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

                             

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.