• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Lowa Renegade GTX MID (Deep Black)

  • Marka: LOWA
  • Ürün Kodu: 310945B

Ürün Seçenekleri

Etiketler: Lowa, Renegade, GTX MID, Black, Deep
LOWA'nın Renegade GTX Mid modeli, kült bir ayakkabı haline gelen çok yetenekli bir modeldir. Yirmi yıllık kanıtlanmış kullanımdan sonra bile, çok işlevli botların bu klasik versiyonu hala yeni bir görünüme sahip ve yürüyüş ve taşıma konforunda en iyisini sunuyor.
Dengeli saya ve taban tasarımı, onu çok amaçlı kullanım için mükemmel bir seçim haline getiren iyi performans ve optimum konfor sunar. 
İster aktif günlük yaşamınız için ister asfalt yollarda spontan yürüyüşler için ayakkabıya ihtiyacınız olsun, LOWA'nın Renegade GTX Mid'i mükemmel bir arkadaştır.
Gore-Tex®: Gore-Tex® membran ile donatılmış ayakkabılar güvenilir bir şekilde su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilir
Çift Enjeksiyon: Etkili yastıklama ve daha fazla konfor sağlamak için ayakkabının tabanı, teknik olarak zorlu bir enjeksiyon işleminde üst kısma yapıştırılmıştır. Üst körük özel olarak tasarlanmış bir kalıba yerleştirilmiştir. Daha sonra içine çeşitli PU-köpük dolgu katmanları dökülür. Bu süreçte taban ve saya birbirine yapıştırılır.
Destek Çerçevesi: LOWA-Monowrap® çerçeve ile orta taban en iyi konforu sağlar. Bu üç boyutlu orta taban tasarımı, LOWA tarafından 1995 yılında geliştirilmiştir. Çerçeve, ayakkabıyı giyen kişi engebeli bir yüzeyden geçerken ayağı rahatça tutar ve destekler. Destek Çerçeveli ayakkabılar için taban tasarımı biraz yükseltilmiştir
Orta Derecede Sertlik: "Orta Düzeyde Sertlik" etiketli ayakkabılar, ayağın kas yapısı için optimum destek ve hoş yuvarlanma özellikleri arasında iyi bir ortak yaşam sağlar.
2 Bölgeli Bağcık: İki bölgeli bağcık sistemi sayesinde ön ayak ve sayanın ayrı ayrı ayarlanabilen kendi bağcık bölgeleri vardır. Sonuç olarak ayakkabı, ayak anatomisine göre bireysel olarak ayarlanabilir.
Enjekte Yapı: Optimum yastıklama ve en iyi konforu yaratmak için LOWA çok işlevli ayakkabı tabanları doğrudan enjekte edilmiştir. Karmaşık enjeksiyon işlemi, kaymaz sayayı doğrudan tabana tutturur. Bu yöntem, optimum yastıklama sunan ve özellikle hafif olan ayakkabılar oluşturur.
Vibram® Evo dış taban: Bu taban, kanıtlanmış Vibram® teknolojisini kullanır: en geniş arazide yapılan doğa yürüyüşleri için optimum kauçuk bileşimi ile çok işlevli profil tasarımı. Keyifli inişler için kanıtlanmış topuk profili ile birleştirilmiştir
Ağırlık : 1.170 gr
Malzeme Özellikleri
Üst : % 100 Nubuk deri
Astar : Gore-Tex®
Orta taban : %100 Poliüretan (PU)
Taban : yakl. %45 Memolateks, yakl. %45 Keçe, yakl. %10 Ağ
Dış taban : Vibram® Evo
Malzeme özellikleri : nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez
Astar : Gore-Tex®
Dış kumaş : Nubuk Deri
Taban : Vibram® Evo
- Lowa M RENEGADE GTX MID Aşağıdaki Sporlar ve Aktiviteler için geliştirilmiştir.
Dağcılık ve Trekking
Lowa M RENEGADE GTX MID Hava koşullarında kullanılabilir.
- Ilık Havalar
- Yağmur Havalar 
- Rüzgâr Havalar 
                              

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.