• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Casström Lars Fält Çakı (Lock Back)

7.199,00 7.999,00
Etiketler: Casström, Lars, Fält, Çakı, Lock, Back
Vahşi yaşam ve hayatta kalma uzmanı Lars Fält ile birlikte geliştirilen Casström'den çok sağlam bir çakı. Bu çakının arkasındaki düşünce, bir bıçağın yapması gereken görevlerin %90'ını, ancak her gün hatasız olarak taşınmasına izin verecek bir formatta gerçekleştirebilmesi gerektiğidir. Onsuz evden çıkmak için hiçbir sebep olmamalı. Bu kilitleme versiyonu çok popüler oldu ve bu kategorideki çok daha büyük şirketlerin şiddetli rekabetine rağmen Atlanta ABD'deki 2019 Blade Show'da (Yılın Bıçak İşbirliği Ödülü) birinci oldu!
Sahada kullanmayı ve keskinleştirmeyi kolaylaştırmak için Scandi ağız tipine sahiptir. Seçilmiş ince kıvırcık huş ağacından şık ve dayanıklı kabzaya sahiptir.
- Hayatta kalma uzmanı Lars Fält ile geliştirilen sağlam katlanır çakı
- Sandvik'ten İsveç Paslanmaz çeliği 14C28N. Özel bir Kriyojenik sertleştirme rutinini izleyen bıçak, bir kenarı gerçekten iyi tutar.
- İskandinav öğütme: Oyması kolay ve keskinleştirmesi kolay
- Seçilen ince kıvırcık huş ağacından şık ve dayanıklı sap
- Genel vahşi kullanım için çok güvenilir
Teknik Özellikleri
Çelik : Sandvik 14C28N
Namlu Boyu : 105 mm
Kabza : Huş Ağacı
Gövde : Paslanmaz Çelik
Toplam Boy : 180 mm
Ağız Tipi : Scandi Ağız (Tek Ağızlı)
Çelik Kalınlığı : 3 mm 
Üretim Yeri : İsveç
Kilit Sistemi : Var (Back-Lock)
 Satın aldığınız ürün "El Yapımı" ve doğal malzemelerden üretildiği için; (Kabza da kullanılan malzeme) görselde kullanılan fotoğraflar ile birebir aynısı olmayacaktır. Ürünlerde; kullanıma yada fonsiyonelliğe etkisi olmayan asimetrik ölçüler, taşlama zımpara izleri, yontma izleri olabilir. Lütfen satın aldığınız ürünleri "El yapımı bir ürün alıyorum". düşünce, saygı ve kültürü ile satın alınız.                        
İlgi ve anlayışınıza şimdiden teşekkürler...

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.