• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Moccamaster Clean Drop Temizlik Deterjanı 250 ml. (Yeni Formül)

809,00 899,00
Kahve makinelerine yönelik tanıdık Clean Drop temizlik maddesinin yeni ve daha iyi bir versiyonu! Her ihtiyaç için tek bir ürün. Clean Drop Universal, her türlü kahve ekipmanını ve aksesuarlarını temizler. Kahve makineleri, espresso makineleri, kapsül makineleri, termoslar ve kahve sürahileri. Eskisinden daha yeterli – 250 ml Clean Drop temizlik maddesi, kahve makinesinin 10 kez temizliği için yeterlidir. Doğru ve düzenli temizlik, daha iyi bir kahve tadını ve daha iyi bir kahve deneyimini garanti eder. Clean Drop hızlı ve verimli bir şekilde temizler ve en sevdiğiniz kahvenin tadını daha iyi hale getirir. Bu nedenle, karbonat ve sirke gibi eski moda temizlik yöntemlerini unutun ve kahvenizde tat bırakabilecek klor ve sabundan kaçının. Su ve kahveden oluşan çökeltiler sonunda makinenizin su borularını tıkar ve makinenin ömrünü etkiler. Clean Drop'u düzenli olarak kullanarak kahve kalıntılarının ve yabancı maddelerin birikmesini önlersiniz.
Kullanım kolaylığı - Artık tek tek paketlenip açılan poşetlere gerek yok.
Yeni, daha etkili bileşim - Daha da etkili bir şekilde temizler, ancak ağızda tat bırakmaz.
Kullanıcı dostu – Şişenin arkasında kullanıcının doğru porsiyon boyutunu ve ne kadar sıvı kaldığını kolayca görebileceği, okunması kolay bir ölçüm tablosu bulunmaktadır.
Şişe, plastik toplama için sınıflandırılabilir ve artık ayrı ayrı paketlenen alüminyum doz torbalarına gerek kalmaz - daha az atık
Kullanımı 
Kahve makinesinin veya kapsül makinesinin temizlenmesi
1,25 L'lik tankı suyla doldurun, 25 ml Cleandrop ekleyin ve makineyi her zamanki gibi kullanın.(Kahve Demler gibi) Temizledikten sonra kettle'ı temiz sudan süzerek birkaç kez durulayın. Mavi renk sayesinde cihaz içerisinde temizlik maddesi kalıp kalmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Birkaç durulamadan sonra madde uzaklaştırılmıştır ve su berraktır. Potta, cezvede veya portafiltre kalan kahve artıkları da Cleandrop ile kolaylıkla temizlenebilir.
Potun temizlenmesi
Potu veya termosu sıcak suyla doldurun ve bir miktar Clean Drop ekleyin. Kapağını açmadan 5-10 dakika bekletin ve bulaşık fırçasıyla yıkayın. Suyla iyice durulayın. Kahve makinanızı her gün kullanıyorsanız temizliği haftada bir kez tekrarlamanızı öneririz.
Diğer kahve ekipmanları
Portafiltre gibi kahve yapımıyla ilgili diğer cihaz ve parçalar da gerekirse Clean Drop ile temizlenebilir. Sıcak su kullanın, bir miktar Clean Drop ekleyin ve bir fırçayla temizleyin. Kahve kalıntılarını bu şekilde kolayca temizleyebilirsiniz.

                                                 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.