• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT (Rose Quartz)

  • Marka: STANLEY
  • Ürün Kodu: 10-09993-196
Cesur ve renkli Stanley IceFlow™ Flip Pipetli Termoslar, tamamen işlevsel bir tarzda , günün her anı sizi suyunuzla buluşturmak için özel üretilmiştir. İşe gidip gelirken veya antrenman yaparken kullanabileceğiniz bu ürün, kolay ve zahmetsiz bir içim deneyimi için entegre bir çevir-aç pipete sahiptir. Sıkıca kapattıktan sonra, çift duvarlı vakum yalıtımı, içeceğinizi 12 saat boyunca tamamen sızdırmaz ve soğuk, 48 saat boyunca ise buzlu tutacaktır. Arabanızın, bisikletinizin hatta koşu bandınız bardaklığına rahatça sığar! Katlanabilir tutacağı, termosunuzu hızlı bir şekilde kavrayıp yola koyulmanızı sağlar. Hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmak için, IceFlow™ Termoslar, kolayca temizlenecek şekilde tasarlanmıştır. Bu paslanmaz çelik termosun her parçası bulaşık makinesinde yıkanabilir. 
Stanley Termos Ürün Özellikleri
18/8 Paslanmaz çelik, BPA'SIZ.
Çift duvar vakumlu yalıtım.
Sızdırmaz, çevir – aç pipet.
Taşımayı kolaylaştıran tutacak.
Araba ve bisiklet bardaklığıyla uyumlu.
Bulaşık makinesinda yıkanabilir.
Stanley Termos Teknik Özellikleri
Kapasite: 0,89 Lt.
Boyutlar: 24,8 x 10,4 x 9 cm.
Ağırlık:600 gr.
Soğuk 12 Saat - Buzlu İçecekler: 48 Saat
SUYUNUZ HEP YANINIZDA
Kapaklı ve pipetli bu termos, en zorlu günlerinizde bile size güç sağlamak için 0,89 Litrelik içecek taşıyabilir. Su, smoothie veya buzlu kahve için mükemmeldir; Sadece içini doldurun ve gününüzün keyfini çıkarın. .
UZUN SÜRELİ SOĞUKLUK
Çift duvarlı vakum yalıtımlı, 18/8 paslanmaz çelikten imal edilmiş bu termos sayesinde, içecekleriniz 12 saate kadar soğuk veya 2 güne kadar buzlu kalacaktır. Ayrıca darbelere dayanıklıdır ve %100 BPA malzemesi içermez
KUSURSUZ PİPET
Dayanıksız ve müsrif, tek kullanımlık pipetlere veya devrildiğinde etrafı kirleten, yeniden kullanılabilir pipetlere elveda deyin. Özel IceFlow flip pipetimiz zahmetsiz bir içim deneyimi sunar, kapatıldığında sızdırma yapmaz. Kapağımızın malzemesinin en az %10'u, gezegenimizi sağlıklı tutmak için geri dönüştürülmüş balık ağlarından üretilmiştir.
HAYATINIZA UYGUN YAPILMIŞTIR
Ergonomik, döndürülebilen tutacak, bu şirin pipetli termosu kolayca taşımanızı sağlar. Çoğu arabadaki bardak tutucuya veya bir çok egzersiz makinesine rahatça sığar; Temizlemesi kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir; Her yere yanınızda götürebileceğiniz vazgeçilmez
ÜRETİM KUSURLARINA KARŞI ÖMÜR BOYU GARANTİ
Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, yalıtım problemleri ve üretim kaynaklı sızdırma problemlerine karşı ömür boyu garantilidir.
GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYEN DURUMLAR
Düşme, çarpma ve ezilme sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek yalıtım problemleri (ürünün yeterli ısıyı muhafaza edememesi) Düşme, çarpma ve ezilme sonucu meydana gelebilecek üründeki sızdırma problemleri Düşme, çarpma ve ezilme neticesinde ürünün gövdesindeki / parçalarındaki kırıklar ve deformasyonlar Kargodan kaynaklı her türlü hasar Kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.
                  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.