• Alışveriş sepetiniz boş!

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Adler Yankee Hatchet 80 cm (Red-Black)

5.039,00 5.599,00
  • Marka: ADLER
  • Ürün Kodu: AD 110.0H350A211
Etiketler: Adler, Yankee, Hatchet, Green, Black, 80 cm
Kendi maceranızı deneyimleyin: Yankee Hatchet, Balta kafası ekstra ince ve keskin olarak dövülmüştür. Yankee şekli kafa modeli Avrupa'da oldukça egzotiktir, çalıların arasından yolunuzu ayırmak ve kesmek için mükemmeldir.
Adler Kalitesi . . . 
Doğada geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın! Adler ürünlerini maksimum işlevsellik ve ergonomik kullanım için tasarlanmıştır, böylece doğru alet konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Balta kafaları özel olarak test edilmiş karbon çeliklerinden (C60 veya C45) dövülmüştür, ekstra keskindir ve paslanmaya karşı korumalıdır. Saplar orijinal ABD Hickory veya Avrupa Dişbudak ağacından üretiyoruz. Her iki ağaç türü de Alman Standardizasyon Enstitüsü tarafından ormancılık aletleri için açıkça gereklidir. Tüm baltaların ve baltaların sapı özel kaymaz cila ile kaplanmıştır. Bu, eldiven giyseniz de giymeseniz de aletinizin her zaman elinizde güvenli bir şekilde durmasını sağlar.
1919'Dan Beri . . . 
Doğayı seviyoruz ve temiz havada çalışmayı seviyoruz. Adler ürünleriyle doğa sevginizi keşfetmenize yardımcı olmak istiyor. 1919 yılından beri Almanya'nın Waghäusel şehrinde en yüksek kalitede aletler üretmektedir. Avrupa'daki son takım üreticilerinden biri olarak ahşap işleme ve dövmeyi tek çatı altında birleştiriyoruz. Bunu yaparken sürdürülebilirliğe büyük değer vermektedir. Yalnızca FSC sertifikalı Avrupa dişbudak ağacı veya orijinal ABD ceviz ağacı ve su bazlı boyalar kullanmaktadır. Şirketin tamamı kendi ürettikleri yan ürün olan talaşlarla ısıtılmaktadır.
Teknik Özellikleri 
Sap Uzunluğu : 80 cm
Kafa Ağırlığı : 2350 gr.
Toplam Ağırlık : 2750 gr.
Balta Kafa Malzemesi: C60 Yüksek Karbolu Çelik (Dövme) 
- Balta Kafası Takozu : Ahşap kama ve çelik halka kama ile çift güvenlik kaması
- Orijinal ABD kaynaklı hickory'den yapılmış sap
- Almanya Yapımı
- Metal parçalarda ömür boyu garanti (Ahşap sap garanti kapsamında değildir)
- AB'de üretilmiş ve bitkisel tabaklanmış ağır hizmet tipi deri kılıf ve kordon.
- Kaymaz boya ve üç renk seçeneği boyanmış sap
- Tüm boyalar su bazlıdır.
- ADLER Tools, 1919 yılında kurulmuş ve dört kuşaktır profesyonel takımlar üreten; Alman aile şirketidir.
Bu ürün karbon çeliğinden üretildiği için paslanma ve kararma özelliği vardır. Kullanım sonrası temiz bez ile silinip; silah yağı ile yağlanmış bir durum da muhafaza edilmesi gerekir. Yine bu üründe; sap ve ağız kılıfında; görsel farklılıklar gösterir. Ürün "El Yapımı" ve doğal malzemelerden üretildiği için, görselde kullanılan fotoğraf ile birebir aynısı olmayacaktır. Ürünlerde kullanıma yada fonsiyonelliğe etkisi olmayan asimetrik izler, taşlama/zımpara izleri, yontma izleri olabilir. Lütfen satın aldığınız ürünleri "El Yapımı  bir ürün satın alıyorum". düşünce, saygı ve kültürü ile satın alınız. İlgi ve anlayışınıza şimdiden teşekkür ederiz ...                                                                
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.